25,000 ریال
کتاب 190 فعالیت و بازی برای کودکان سرشار از الگوهای زیبا و خلاق در عین حال ساده برای کودکان 2 تا 10ساله است. والدین می توانند با تشویق و راهنمایی کودکان خود از انجام فعالیت های عنوان شده در این کتاب با آنها لذت ببرند.
10,000 ریال
کودک، تغذیه و سلامتی مجموعه کتاب های «ماجراهای مانی و هانی» با الهام از آموزه های اسلامی و تجارب علمی سعی کرده است خانواده ها را بیش از پیش با فواید و اثرات خوراکی ها آشنا کند؛ به طوری که والدین بتوانند با به کار بستن این نکات از ابتلای کودکان به بیماری ها پیشگیری کرده یا روند بهبود آنها را سرعت بخشند.
10,000 ریال
کودک، تغذیه و سلامتی مجموعه کتاب های «ماجراهای مانی و هانی» با الهام از آموزه های اسلامی و تجارب علمی سعی کرده است خانواده ها را بیش از پیش با فواید و اثرات خوراکی ها آشنا کند؛ به طوری که والدین بتوانند با به کار بستن این نکات از ابتلای کودکان به بیماری ها پیشگیری کرده یا روند بهبودی آنها را سرعت بخشند.
50,000 ریال
آموزش آسان ریاضیات برای کودکان پیش دبستانی، شامل فاهیم اعداد و جمع و تفریق همچنین شکل ها و طرح های مناسب سنین 4 تا 7 سال
50,000 ریال
مجموعه داستان های تام و جری با موضوعات مختلف و اشکال داستانی جذاب
50,000 ریال
کتاب رنگ آمیزی زنبورک همراه با شعر آموزشی با تصاویر زیبا و شعرهای شیرین خود، نقاشی و رنگ آمیزی را برای کودکان دلپذیر و جذاب می کند.
34,000 ریال
مجموعه کتاب های رنگ آمیزی حسنی به همراه شعر و ضرب المثل علاوه بر ایجاد خلاقیت در نقاشی کودکان و افزایش مهارت رنگ آمیزی آن ها، در آموزش شعر و داستان نیز به کودکان موثر است.
70,000 ریال
کتاب شعر مدرسه خرگوش ها با بیانی کودکانه همراه تصاویری رنگارنگ از تجربه های شاد و پرهیجان بچگی صحبت کرده و کودکان را با ویژگی فصول مختلف سال آشنا می کند.
18,000 ریال
کتاب همنشینی با برگزیدگان خدا هدیه ای است از جنس آسمان برای دانش آموزان ایران زمین داستان، سرود، نمایش و سرگرمی به تام هشتمین «هدیه» به گرامیداشت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام تقدیم شده است.
19,000 ریال
کتاب پلیس کوچولو و بچه های مریخی کودکان را با کارها و وظایفی که یک پلیس راهنمایی و رانندگی باید انجام بدهد، آشنا می کند و به بچه ها به عنوان همیار پلیس قوانین و مقررات راهنمایی راآموزش می دهد.
35,000 ریال
کتاب شعر ویژه کودکان پیش از دبستان با مفاهیمی ساده و تصاویری رنگارنگ
120,000 ریال
کتاب داستانی سرگرم کننده با تصاویری شاد و جذاب ویژه کودکان دبستانی، مارمولک به کفشدوزک گفت: " دمم کنده شده، آن را برام میدوزی؟" کفشدوزک گفت: "من فقط یک کفشدوزک هستم، نه دم دوز! اما دارد شب می شود، بخواب صبح که شد یه فکری میکنم"
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support